Harmonogram zajęć - Witamy w portalu Stowarzyszenia Wspierania Niesłyszących - SWN

Przejdź do treści

Menu główne:

Centrum aktywizacji osób niepełnosprawnych

Harmonogramy zajęć kolejnych grup szkoleniowych
Harmonogram zajęć - GRUPA VI
Projekt: Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych
Grupa VI: od 07.02.2011r. do 15.06.2011r.
Miejsce zajęć: Przemyśl, ul. Barska 15

Lp. Dt Data Tematyka zajęć Prowadzący/L.godz. Czas
1 Pon 07.02.2011 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
E. Binduga /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
2 Wt 08.02.2011 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
E. Wesołowska-Wajda /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
3 Czw 10.02.2011 Doradztwo zawodowe
Przedsiębiorczość E. Wesołowska-Wajda /2 godz.
E. Binduga /2 godz. 1100 - 1230
1245 - 1415
4 Pn 14.02.2011 Szkolenia komputerowe - grupa VIA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa VIB M. Foryt /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
J. Bembenek /2 godz. 0930 - 1100
1115 - 1245
1300 - 1430
5 Wt 15.02.2011 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
E. Wesołowska-Wajda /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
6 Czw 17.02.2011 Doradztwo zawodowe
Przedsiębiorczość E. Wesołowska-Wajda /2 godz.
E. Binduga /2 godz. 1100 - 1230
1245 - 1415
7 Pn 21.02.2011 Szkolenia komputerowe - grupa VIA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa VIB M. Foryt /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
J. Bembenek /2 godz. 0930 - 1100
1115 - 1245
1300 - 1430
8 Wt 22.02.2011 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
E. Wesołowska-Wajda /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
9 Czw 24.02.2011 Doradztwo zawodowe
Przedsiębiorczość E. Wesołowska-Wajda /2 godz.
E. Binduga /2 godz. 1100 - 1230
1245 - 1415
10 Pn 28.02.2011 Szkolenia komputerowe - grupa VIA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa VIB M. Foryt /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
J. Bembenek /2 godz. 0930 - 1100
1115 - 1245
1300 - 1430
11 Wt 01.03.2011 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
E. Wesołowska-Wajda /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
12 Czw 03.03.2011 Poradnictwo psychologiczne B. Jakubiec /4 godz. 1000 - 1320
13 Pn 07.03.2011 Szkolenia komputerowe - grupa VIA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa VIB M. Foryt /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
J. Bembenek /2 godz. 0930 - 1100
1115 - 1245
1300 - 1430
14 Wt 08.03.2011 Doradztwo zawodowe E. Wesołowska-Wajda /4 godz. 1000 - 1320
15 Czw 10.03.2011 Poradnictwo psychologiczne B. Jakubiec /4 godz. 1000 - 1320
16 Pon 14.03.2011 Przedsiębiorczość E. Binduga /4 godz. 1000 - 1320
17 Wt 15.03.2011 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
E. Wesołowska-Wajda /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
18 Czw 17.03.2011 Doradztwo zawodowe
Przedsiębiorczość E. Wesołowska-Wajda /2 godz.
E. Binduga /2 godz. 1100 - 1230
1245 - 1415
19 Pn 21.03.2011 Szkolenia komputerowe - grupa VIA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa VIB M. Foryt /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
J. Bembenek /2 godz. 0930 - 1100
1115 - 1245
1300 - 1430
20 Wt 22.03.2011 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
E. Wesołowska-Wajda /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
21 Czw 24.03.2011 Doradztwo zawodowe
Przedsiębiorczość E. Wesołowska-Wajda /2 godz.
E. Binduga /2 godz. 1100 - 1230
1245 - 1415
22 Pn 28.03.2011 Szkolenia komputerowe - grupa VIA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa VIB M. Foryt /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
J. Bembenek /2 godz. 0930 - 1100
1115 - 1245
1300 - 1430
23 Wt 29.03.2011 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
E. Wesołowska-Wajda /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
24 Czw 31.03.2011 Poradnictwo psychologiczne B. Jakubiec /4 godz. 1000 - 1320
25 Pn 04.04.2011 Szkolenia komputerowe - grupa VIA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa VIB M. Foryt /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
J. Bembenek /2 godz. 0930 - 1100
1115 - 1245
1300 - 1430
26 Wt 05.04.2011 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
E. Wesołowska-Wajda /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
27 Czw 07.04.2011 Poradnictwo psychologiczne B. Jakubiec /4 godz. 1000 - 1320
28 Pn 11.04.2011 Szkolenia komputerowe - grupa VIA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa VIB M. Foryt /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
J. Bembenek /2 godz. 0930 - 1100
1115 - 1245
1300 - 1430
29 Wt 12.04.2011 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
E. Wesołowska-Wajda /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
30 Czw 14.04.2011 Doradztwo zawodowe
Przedsiębiorczość E. Wesołowska-Wajda /2 godz.
E. Binduga /2 godz. 1100 - 1230
1245 - 1415
31 Pn 18.04.2011 Szkolenia komputerowe - grupa VIA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa VIB M. Foryt /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
J. Bembenek /2 godz. 0930 - 1100
1115 - 1245
1300 - 1430
32 Czw 28.04.2011 Doradztwo zawodowe
Przedsiębiorczość E. Wesołowska-Wajda /2 godz.
E. Binduga /2 godz. 1100 - 1230
1245 - 1415
33 Pn 09.05.2011 Szkolenia komputerowe - grupa VIA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa VIB M. Foryt /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
J. Bembenek /2 godz. 0930 - 1100
1115 - 1245
1300 - 1430
34 Wt 10.05.2011 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
E. Wesołowska-Wajda /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
35 Czw 12.05.2011 Poradnictwo psychologiczne B. Jakubiec /4 godz. 1000 - 1320
36 Pn 16.05.2011 Szkolenia komputerowe - grupa VIA
Przedsiębiorczość
Szkolenia komputerowe - grupa VIB M. Foryt /2 godz.
E. Binduga /2 godz.
J. Bembenek /2 godz. 0930 - 1100
1115 - 1245
1300 - 1430
37 Wt 17.05.2011 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
E. Wesołowska-Wajda /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
38 Czw 19.05.2011 Poradnictwo psychologiczne B. Jakubiec /4 godz. 1000 - 1320
39 Pn 23.05.2011 Szkolenia komputerowe - grupa VIA
Przedsiębiorczość
Szkolenia komputerowe - grupa VIB M. Foryt /2 godz.
E. Binduga /2 godz.
J. Bembenek /2 godz. 0930 - 1100
1115 - 1245
1300 - 1430
40 Wt 24.05.2011 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
E. Wesołowska-Wajda /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
41 Czw 26.05.2011 Poradnictwo Psychologiczne
Przedsiebiorczość B. Jakubiec /2 godz.
E. Binduga /2 godz. 1100 - 1230
1245 - 1415
42 Pn 30.05.2011 Szkolenia komputerowe - grupa VIA
Przedsiębiorczość
Szkolenia komputerowe - grupa VIB M. Foryt /2 godz.
E. Binduga /2 godz.
J. Bembenek /2 godz. 0930 - 1100
1115 - 1245
1300 - 1430
43 Wt 31.05.2011 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
E. Wesołowska-Wajda /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
44 Czw 02.06.2011 Doradztwo zawodowe
Przedsiębiorczość E. Wesołowska-Wajda /2 godz.
E. Binduga /2 godz. 1100 - 1230
1245 - 1415
45 Pn 06.06.2011 Szkolenia komputerowe - grupa VIA
Przedsiębiorczość
Szkolenia komputerowe - grupa VIB M. Foryt /2 godz.
E. Binduga /2 godz.
J. Bembenek /2 godz. 0930 - 1100
1115 - 1245
1300 - 1430
46 Wt 07.06.2011 Doradztwo zawodowe E. Wesołowska-Wajda /4 godz. 1000 - 1320
47 Czw 09.06.2011 Poradnictwo psychologiczne B. Jakubiec /4 godz. 1000 - 1320
48 Pon 13.06.2011 Język angielski D. Mazur /4 godz. 1000 - 1320
49 Wt 14.06.2011 Szkolenia komputerowe - grupa VIA
Przedsiębiorczość
Szkolenia komputerowe - grupa VIB M. Foryt /2 godz.
E. Binduga /2 godz.
J. Bembenek /2 godz. 0830 - 1000
1015 - 1145
1200 - 1330
50 Śr 15.06.2011 Język angielski D. Mazur /4 godz. 1000 - 1320

Harmonogram zajęć - GRUPA V
Projekt: Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych
Grupa V: od 06.09.2010r. do 19.01.2011r.
Miejsce zajęć: Przemyśl, ul. Barska 15

Lp. Dt Data Tematyka zajęć Prowadzący/L.godz. Czas
1 Pon 06.09.2010 Doradztwo zawodowe B. Jaworska /4 godz. 1000 - 1320
2 Wt 07.09.2010 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
3 Śr 08.09.2010 Poradnictwo psychologiczne B. Jakubiec /4 godz. 845 - 1205
4 Pn 13.09.2010 Szkolenia komputerowe - grupa VA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa VB J. Bembenek /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
M. Foryt /2 godz. 0830 - 1000
1010 - 1140
1150 - 1320
5 Wt 14.09.2010 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
6 Śr 15.09.2010 Doradztwo zawodowe B. Jaworska /4 godz. 1000 - 1320
7 Wt 21.09.2010 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
8 Śr 22.09.2010 Doradztwo zawodowe B. Jaworska /4 godz. 1000 - 1320
9 Pn 27.09.2010 Szkolenia komputerowe - grupa VA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa VB J. Bembenek /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
M. Foryt /2 godz. 0830 - 1000
1010 - 1140
1150 - 1320
10 Wt 28.09.2010 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
11 Śr 29.09.2010 Poradnictwo psychologiczne
Doradztwo zawodowe B. Jakubiec /2 godz.
B. Jaworska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
12 Pn 04.10.2010 Szkolenia komputerowe - grupa VA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa VB J. Bembenek /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
M. Foryt /2 godz. 0830 - 1000
1010 - 1140
1150 - 1320
13 Wt 05.10.2010 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
14 Śr 06.10.2010 Poradnictwo psychologiczne
Doradztwo zawodowe B. Jakubiec /2 godz.
B. Jaworska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
15 Pn 11.10.2010 Szkolenia komputerowe - grupa VA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa VB J. Bembenek /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
M. Foryt /2 godz. 0830 - 1000
1010 - 1140
1150 - 1320
16 Wt 12.10.2010 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
17 Śr 13.10.2010 Poradnictwo psychologiczne
Doradztwo zawodowe B. Jakubiec /2 godz.
B. Jaworska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
18 Pn 18.10.2010 Szkolenia komputerowe - grupa VA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa VB J. Bembenek /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
M. Foryt /2 godz. 0830 - 1000
1010 - 1140
1150 - 1320
19 Wt 19.10.2010 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
20 Śr 20.10.2010 Doradztwo zawodowe B. Jaworska /4 godz. 1000 - 1320
21 Pn 25.10.2010 Szkolenia komputerowe - grupa VA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa VB J. Bembenek /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
M. Foryt /2 godz. 0830 - 1000
1010 - 1140
1150 - 1320
22 Wt 26.10.2010 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
23 Śr 27.10.2010 Doradztwo zawodowe B. Jaworska /4 godz. 1000 - 1320
24 Czw 04.11..2010 Poradnictwo psychologiczne B. Jakubiec /4 godz. 1000 - 1320
25 Pn 08.11.2010 Szkolenia komputerowe - grupa VA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa VB J. Bembenek /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
M. Foryt /2 godz. 0830 - 1000
1010 - 1140
1150 - 1320
26 Wt 09.11.2010 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
27 Śr 10.11.2010 Poradnictwo psychologiczne B. Jakubiec /4 godz. 845 - 1205
28 Pn 15.11.2010 Szkolenia komputerowe - grupa VA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa VB J. Bembenek /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
M. Foryt /2 godz. 0830 - 1000
1010 - 1140
1150 - 1320
29 Wt 16.11.2010 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
30 Śr 17.11.2010 Doradztwo zawodowe B. Jaworska /4 godz. 1000 - 1320
31 Pn 22.11.2010 Szkolenia komputerowe - grupa VA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa VB J. Bembenek /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
M. Foryt /2 godz. 0830 - 1000
1010 - 1140
1150 - 1320
32 Wt 23.11.2010 Doradztwo zawodowe
Przedsiębiorczość B. Jaworska /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
33 Śr 24.11.2010 Poradnictwo psychologiczne B. Jakubiec /4 godz. 845 - 1205
34 Pn 29.11.2010 Szkolenia komputerowe - grupa VA
Doradztwo zawodowe
Szkolenia komputerowe - grupa VB J. Bembenek /2 godz.
B. Jaworska /2 godz.
M. Foryt /2 godz. 0830 - 1000
1010 - 1140
1150 - 1320
35 Wt 30.11.2010 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
36 Śr 01.12.2010 Doradztwo zawodowe B. Jaworska /4 godz. 1000 - 1320
37 Pn 06.12.2010 Szkolenia komputerowe - grupa VA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa VB J. Bembenek /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
M. Foryt /2 godz. 0830 - 1000
1010 - 1140
1150 - 1320
38 Wt 07.12.2010 Poradnictwo psychologiczne
Przedsiębiorczość B. Jakubiec /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
39 Śr 08.12.2010 Doradztwo zawodowe B. Jaworska /4 godz. 1000 - 1320
40 Czw 09.12.2010 Poradnictwo psychologiczne B. Jakubiec /4 godz. 845 - 1205
41 Pn 13.12.2010 Szkolenia komputerowe - grupa VA
Poradnictwo psychologiczne
Szkolenia komputerowe - grupa VB J. Bembenek /2 godz.
B. Jakubiec /2 godz.
M. Foryt /2 godz. 0830 - 1000
1010 - 1140
1150 - 1320
42 Wt 14.12.2010 Przedsiębiorczość J. Lorenowicz /4 godz. 1000 - 1320
43 Śr 15.12.2010 Doradztwo zawodowe B. Jaworska /4 godz. 1000 - 1320
44 Pn 03.01.2011 Szkolenia komputerowe - grupa VA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa VB J. Bembenek /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
M. Foryt /2 godz. 0830 - 1000
1010 - 1140
1150 - 1320
45 Śr 05.01.2011 Szkolenia komputerowe - grupa VA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa VB J. Bembenek /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
M. Foryt /2 godz. 0830 - 1000
1010 - 1140
1150 - 1320
46 Pn 10.01.2011 Szkolenia komputerowe - grupa VA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa VB J. Bembenek /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
M. Foryt /2 godz. 0830 - 1000
1010 - 1140
1150 - 1320
47 Wt 11.01.2011 Język angielski D. Mazur /4 godz. 1000 - 1320
48 Śr 12.01.2011 Język angielski D. Mazur /4 godz. 1000 - 1320
49 Pn 17.01.2011 Szkolenia komputerowe - grupa VA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa VB J. Bembenek /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
M. Foryt /2 godz. 0830 - 1000
1010 - 1140
1150 - 1320
50 Śr 19.01.2011 Język angielski D. Mazur /4 godz. 1000 - 1320

Harmonogram zajęć - GRUPA IV
Projekt: Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych
Grupa IV: od 19.04.2010r. do 19.08.2010r.
Miejsce zajęć: Przemyśl, ul. Barska 15

Lp. Dt Data Tematyka zajęć Prowadzący/L.godz. Czas
1 Pon 19.04.2010 Doradztwo zawodowe A. Koczapska /4 godz. 1000 - 1320
2 Wt 20.04.2010 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
3 Śr 21.04.2010 Przedsiębiorczość J. Lorenowicz /4 godz. 1000 - 1320
4 Pon 26.04.2010 Szkolenia komputerowe - grupa IVA
Szkolenia komputerowe - grupa IVB M. Foryt /4 godz.
J. Bembenek /4 godz. 0830 - 1150
1200 - 1520
5 Wt 27.04.2010 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
6 Śr 28.04.2010 Przedsiębiorczość J. Lorenowicz /4 godz. 1000 - 1320
7 Wt 04.05.2010 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
8 Śr 05.05.2010 Doradztwo zawodowe A. Koczapska /4 godz. 1000 - 1320
9 Pon 10.05.2010 Szkolenia komputerowe - grupa IVA
Szkolenia komputerowe - grupa IVB M. Foryt /4 godz.
J. Bembenek /4 godz. 0830 - 1150
1200 - 1520
10 Wt 11.05.2010 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
11 Śr 12.06.2010 Przedsiębiorczość J. Lorenowicz /4 godz. 1000 - 1320
12 Pon 17.05.2010 Szkolenia komputerowe - grupa IVA
Szkolenia komputerowe - grupa IVB M. Foryt /4 godz.
J. Bembenek /4 godz. 0830 - 1150
1200 - 1520
13 Wt 18.05.2010 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
14 Śr 19.05.2010 Przedsiębiorczość J. Lorenowicz /4 godz. 1000 - 1320
15 Pon 24.05.2010 Szkolenia komputerowe - grupa IVA
Szkolenia komputerowe - grupa IVB M. Foryt /4 godz.
J. Bembenek /4 godz. 0830 - 1150
1200 - 1520
16 Wt 25.05.2010 Doradztwo zawodowe A. Koczapska /4 godz. 1000 - 1320
17 Śr 26.05.2010 Przedsiębiorczość J. Lorenowicz /4 godz. 1000 - 1320
18 Pon 31.05.2010 Szkolenia komputerowe - grupa IVA
Szkolenia komputerowe - grupa IVB M. Foryt /4 godz.
J. Bembenek /4 godz. 0830 - 1150
1200 - 1520
19 Wt 01.06.2010 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
A. Koczapska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
20 Śr 02.06.2010 Doradztwo zawodowe A. Koczapska /4 godz. 1000 - 1320
21 Pon 07.06.2010 Szkolenia komputerowe - grupa IVA
Szkolenia komputerowe - grupa IVB M. Foryt /4 godz.
J. Bembenek /4 godz. 0830 - 1150
1200 - 1520
22 Wt 08.06.2010 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
A. Koczapska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
23 Śr 09.06.2010 Doradztwo zawodowe A. Koczapska /4 godz. 1000 - 1320
24 Pon 14.06.2010 Szkolenia komputerowe - grupa IVA
Szkolenia komputerowe - grupa IVB M. Foryt /4 godz.
J. Bembenek /4 godz. 0830 - 1150
1200 - 1520
25 Wt 15.06.2010 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
A. Koczapska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
26 Śr 16.06.2010 Doradztwo zawodowe A. Koczapska /4 godz. 1000 - 1320
27 Pon 21.06.2010 Szkolenia komputerowe - grupa IVA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa IVB M. Foryt /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
J. Bembenek /4 godz. 0830 - 1000
1020 - 1150
1210 - 1340
28 Wt 22.06.2010 Język angielski D. Mazur /4 godz. 1000 - 1320
29 Śr 23.06.2010 Język angielski D. Mazur /4 godz. 1000 - 1320
30 Pon 28.06.2010 Język angielski D. Mazur /4 godz. 1000 - 1320
31 Wt 29.06.2010 Doradztwo zawodowe A. Koczapska /4 godz. 1000 - 1320
32 Śr 30.06.2010 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
A. Koczapska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
33 Pon 05.07.2010 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1320
34 Wt 06.07.2010 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1320
35 Śr 07.07.2010 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1320
36 Pon 19.07.2010 Poradnictwo psychologiczne
Doradztwo zawodowe K. Stasiuk /2 godz.
A. Koczapska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
37 Wt 20.07.2010 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1320
38 Śr 21.07.2010 Doradztwo zawodowe A. Koczapska /4 godz. 1000 - 1320
39 Pon 26.07.2010 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1320
40 Wt 27.07.2010 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1320
41 Śr 28.07.2010 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1320
42 Pon 02.08.2010 Język angielski D. Mazur /4 godz. 1000 - 1320
43 Wt 03.08.2010 Język angielski D. Mazur /4 godz. 1000 - 1320
44 Śr 04.08.2010 Język angielski D. Mazur /4 godz. 1000 - 1320
45 Pon 09.08.2010 Język angielski D. Mazur /4 godz. 1000 - 1320
46 Wt 10.08.2010 Język angielski D. Mazur /4 godz. 1000 - 1320
47 Śr 11.08.2010 Język angielski D. Mazur /4 godz. 1000 - 1320
48 Pon 16.08.2010 Doradztwo zawodowe A. Koczapska /4 godz. 1000 - 1320
49 Wt 17.08.2010 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
A. Koczapska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
50 Czw 19.08.2010 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
A. Koczapska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320

Harmonogram zajęć - GRUPA III
Projekt: Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych
Grupa III: od 23.11.2009r. do 31.03.2010r.
Miejsce zajęć: Przemyśl, ul. Barska 15

Lp. Dt Data Tematyka zajęć Prowadzący/L.godz. Czas
1 Pon 23.11.2009 Doradztwo zawodowe A. Koczapska /4 godz. 1000 - 1320
2 Wt 24.11.2009 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1320
3 Śr 25.11.2009 Przedsiębiorczość J. Lorenowicz /4 godz. 1000 - 1320
4 Pon 30.11.2009 Doradztwo zawodowe A. Koczapska /4 godz. 1000 - 1320
5 Wt 01.12.2009 Przedsiębiorczość J. Lorenowicz /4 godz. 1000 - 1320
6 Śr 02.12.2009 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1320
7 Pon 07.12.2009 Doradztwo zawodowe A. Koczapska /4 godz. 1000 - 1320
8 Wt 08.12.2009 Przedsiębiorczość J. Lorenowicz /4 godz. 1000 - 1320
9 Śr 09.12.2009 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1320
10 Pon 14.12.2009 Doradztwo zawodowe A. Koczapska /4 godz. 1000 - 1320
11 Wt 15.12.2009 Przedsiębiorczość J. Lorenowicz /4 godz. 1000 - 1320
12 Śr 16.12.2009 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1320
13 Pon 04.01.2010 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
A. Koczapska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
14 Wt 05.01.2010 Język angielski
Poradnictwo psychologiczne D. Mazur /2 godz.
K. Stasiuk /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
15 Śr 06.01.2010 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1320
16 Pon 11.01.2010 Język angielski D. Mazur /4 godz. 1000 - 1320
17 Wt 12.01.2010 Język angielski
Poradnictwo psychologiczne D. Mazur /2 godz.
K. Stasiuk /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
18 Śr 13.01.2010 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1320
19 Pon 18.01.2010 Język angielski D. Mazur /4 godz. 1000 - 1320
20 Wt 19.01.2010 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
21 Śr 20.01.2010 Poradnictwo psychologiczne
Przedsiębiorczość K. Stasiuk /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
22 Pon 25.01.2010 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
A. Koczapska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
23 Wt 26.01.2010 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
24 Śr 27.01.2010 Szkolenia komputerowe - grupa IIIA
Szkolenia komputerowe - grupa IIIB M. Błahut /4
J. Bembenek /4 godz. 0800 - 1120
1130 - 1450
25 Pon 01.02.2010 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
A. Koczapska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
26 Wt 02.02.2010 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
27 Śr 03.02.2010 Szkolenia komputerowe - grupa IIIA
Szkolenia komputerowe - grupa IIIB M. Błahut /4
J. Bembenek /4 godz. 0800 - 1120
1130 - 1450
28 Pon 08.02.2010 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
A. Koczapska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
29 Wt 09.02.2010 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
30 Śr 10.02.2010 Szkolenia komputerowe - grupa IIIA
Szkolenia komputerowe - grupa IIIB M. Błahut /4
J. Bembenek /4 godz. 0800 - 1120
1130 - 1450
31 Pon 15.02.2010 Język angielski D. Mazur /4 godz. 1000 - 1320
32 Wt 16.02.2010 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
33 Śr 17.02.2010 Szkolenia komputerowe - grupa IIIA
Szkolenia komputerowe - grupa IIIB M. Błahut /4
J. Bembenek /4 godz. 0800 - 1120
1130 - 1450
34 Pon 22.02.2010 Język angielski D. Mazur /4 godz. 1000 - 1320
35 Wt 23.02.2010 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
A. Koczapska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
36 Śr 24.02.2010 Szkolenia komputerowe - grupa IIIA
Szkolenia komputerowe - grupa IIIB M. Błahut /4 godz.
J. Bembenek /4 godz. 0800 - 1120
1130 - 1450
37 Pon 01.03.2010 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
A. Koczapska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
38 Wt 02.03.2010 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
39 Śr 03.03.2010 Szkolenia komputerowe - grupa IIIA
Szkolenia komputerowe - grupa IIIB M. Błahut /4
J. Bembenek /4 godz. 0800 - 1120
1130 - 1450
40 Pon 08.03.2010 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
A. Koczapska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
41 Wt 09.03.2010 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
A. Koczapska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
42 Śr 10.03.2010 Szkolenia komputerowe - grupa IIIA
Szkolenia komputerowe - grupa IIIB M. Błahut /4 godz.
J. Bembenek /4 godz. 0800 - 1120
1130 - 1450
43 Pon 15.03.2010 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
A. Koczapska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
44 Wt 16.03.2010 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
A. Koczapska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
45 Śr 10.03.2010 Szkolenia komputerowe - grupa IIIA
Doradztwo zawodowe
Szkolenia komputerowe - grupa IIIB M. Błahut /2 godz.
A. Koczapska /2 godz.
J. Bembenek /2 godz. 0800 - 0945
1000 - 1130
1150 - 1320
46 Pon 22.03.2010 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
A. Koczapska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
47 Wt 23.03.2010 Język angielski D. Mazur /4 godz. 1000 - 1320
48 Śr 24.03.2010 Doradztwo zawodowe A. Koczapska /4 godz. 1000 - 1320
49 Wt 30.03.2010 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
A. Koczapska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
50 Śr 31.03.2010 Doradztwo zawodowe A. Koczapska /4 godz. 1000 - 1320

Harmonogram zajęć - GRUPA II
Projekt: Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych
Grupa II: od 01.07.2009r. do 02.11.2009r.
Miejsce zajęć: Przemyśl, ul. Barska 15

Lp. Dt Data Tematyka zajęć Prowadzący/L.godz. Czas
1 Śr 01.07.2009 Doradztwo zawodowe
Język angielski A. Koczapska /2 godz.
D. Mazur /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
2 Czw 02.07.2009 Szkolenia komputerowe - grupa IIA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa IIB J. Bembenek /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
M. Błahut /2 godz. 0900 - 1030
1045 - 1215
1235 - 1405
3 Wt 07.07.2009 Doradztwo zawodowe
Język angielski A. Koczapska /2 godz.
D. Mazur/2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
4 Śr 08.07.2009 Poradnictwo psychologiczne
Język angielski K. Stasiuk /2 godz.
D. Mazur /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
5 Wt 14.07.2009 Szkolenia komputerowe - grupa IIA
Szkolenia komputerowe - grupa IIB J. Bembenek /4 godz.
M. Błahut /4 godz. 0900 - 1220
1230 - 1550
6 Śr 15.07.2009 Doradztwo zawodowe
Język angielski A. Koczapska /2 godz.
D. Mazur /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
7 Czw 16.07.2009 Poradnictwo psychologiczne
Język angielski K. Stasiuk /2 godz.
D. Mazur /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
8 Pt 17.07.2009 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1320
9 Wt 21.07.2009 Szkolenia komputerowe - grupa IIA
Szkolenia komputerowe - grupa IIB J. Bembenek /4 godz.
M. Błahut /4 godz. 0900 - 1220
1230 - 1550
10 Śr 22.07.2009 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1320
11 Czw 23.07.2009 Język angielski D. Mazur /4 godz. 1000 - 1320
12 Wt 28.07.2009 Doradztwo zawodowe A. Koczapska /4 godz. 1000 - 1320
13 Śr 29.07.2009 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1320
14 Czw 30.07.2009 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
A. Koczapska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
15 Wt 04.08.2009 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1320
16 Śr 05.08.2009 Doradztwo zawodowe
Przedsiębiorczość A. Koczapska /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
17 Wt 18.08.2009 Doradztwo zawodowe
Język angielski A. Koczapska /2 godz.
D. Mazur /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
18 Śr 19.08.2009 Szkolenia komputerowe - grupa IIA
Szkolenia komputerowe - grupa IIB J. Bembenek /4 godz.
M. Błahut /4 godz. 0900 - 1220
1230 - 1550
19 Czw 20.08.2009 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
20 Wt 25.08.2009 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1320
21 Śr 26.08.2009 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
22 Czw 27.08.2009 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
23 Wt 01.09.2009 Język angielski D. Mazur /4 godz. 1000 - 1320
24 Śr 02.09.2009 Poradnictwo psychologiczne
Przedsiębiorczość K. Stasiuk /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
25 Czw 03.09.2009 Szkolenia komputerowe - grupa IIA
Szkolenia komputerowe - grupa IIB J. Bembenek /4 godz.
M. Błahut /4 godz. 0900 - 1220
1230 - 1550
26 Pon 07.09.2009 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
27 Wt 08.09.2009 Szkolenia komputerowe - grupa IIB
Doradztwo zawodowe
Szkolenia komputerowe - grupa IIA M. Błahut /2 godz.
A. Koczapska /2 godz.
J. Bembenek /2 godz. 0810 - 0940
1000 - 1130
1150 - 1320
28 Śr 09.09.2009 Szkolenia komputerowe - grupa IIA
Szkolenia komputerowe - grupa IIB J. Bembenek /4 godz.
M. Błahut /4 godz. 0900 - 1220
1230 - 1550
29 Pon 14.09.2009 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
30 Wt 15.09.2009 Szkolenia komputerowe - grupa IIA
Doradztwo zawodowe
Szkolenia komputerowe - grupa IIB J. Bembenek /2 godz.
A. Koczapska /2 godz.
M. Błahut /2 godz. 0810 - 0940
1000 - 1130
1145 - 1315
31 Śr 16.09.2009 Szkolenia komputerowe - grupa IIA
Szkolenia komputerowe - grupa IIB J. Bembenek /4 godz.
M. Błahut /4 godz. 0900 - 1220
1230 - 1550
32 Pon 21.09.2009 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
33 Wt 22.09.2009 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
34 Śr 23.09.2009 Doradztwo zawodowe A. Koczapska /4 godz. 1000 - 1320
35 Pon 28.09.2009 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
36 Wt 29.09.2009 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
37 Śr 30.09.2009 Doradztwo zawodowe A. Koczapska /4 godz. 1000 - 1320
38 Pon 05.10.2009 Doradztwo zawodowe
Przedsiębiorczość A. Koczapska /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
39 Wt 06.10.2009 Język angielski D. Mazur /4 godz. 900 - 1220
40 Śr 07.10.2009 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1320
41 Pon 12.10.2009 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
42 Wt 13.10.2009 Język angielski D. Mazur /4 godz. 1000 - 1320
43 Śr 14.10.2009 Doradztwo zawodowe A. Koczapska /4 godz. 1000 - 1320
44 Pon 19.10.2009 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
45 Wt 20.10.2009 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
A. Koczapska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
46 Śr 21.10.2009 Doradztwo zawodowe A. Koczapska /4 godz. 1000 - 1320
47 Pon 26.10.2009 Język angielski
Przedsiębiorczość D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
48 Wt 27.10.2009 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
A. Koczapska /2 godz. 1000 - 1130
1150 - 1320
49 Czw 29.10.2009 Doradztwo zawodowe A. Koczapska /4 godz. 1000 - 1320
50 Pon 02.11.2009 Doradztwo zawodowe A. Koczapska /4 godz. 1000 - 1320

Zajęcia odbywaja się w cyklu: 2 godziny lekcyjne zajęć, 20 minut przerwy.
Harmonogram zajęć - GRUPA I
Projekt: Centrum Aktywizacji Osób Niepełnosprawnych
Grupa I: od 02.02.2009r. do 10.06.2009r.
Miejsce zajęć: Przemyśl, ul. Barska 15

Lp. Dt Data Tematyka zajęć Prowadzący/L.godz. Czas
1 Pn 02.02.2009 Doradztwo zawodowe
Poradnictwo psychologiczne J. Lorenowicz /2 godz.
K. Stasiuk /2 godz. 1000 - 1130
1145 - 1315
2 Śr 04.02.2009 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1315
3 Czw 05.02.2009 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1100 - 1230
1245 - 1415
4 Wt 10.02.2009 Szkolenia komputerowe - grupa IA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa IB M. Błahut /4 godz.
D. Mazur /2 godz.
J. Bembenek /4 godz. 0915 - 1230
1245 - 1415
1425 - 1730
5 Czw 12.02.2009 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1100 - 1230
1245 - 1415
6 Pon 16.02.2009 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1315
7 Wt 17.02.2009 Szkolenia komputerowe - grupa IA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa IB M. Błahut /4 godz.
D. Mazur /2 godz.
J. Bembenek /2 godz. 0915 - 1230
1245 - 1415
1425 - 1730
8 Czw 19.02.2009 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1100 - 1230
1245 - 1415
9 Pon 23.02.2009 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1315
10 Wt 24.02.2009 Szkolenia komputerowe - grupa IA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa IB M. Błahut /4 godz.
D. Mazur /2 godz.
J. Bembenek /2 godz. 0915 - 1230
1245 - 1415
1425 - 1730
11 Śr 25.02.2009 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1315
12 Czw 26.02.2009 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1100 - 1230
1245 - 1415
13 Wt 03.03.2009 Szkolenia komputerowe - grupa IA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa IB M. Błahut /4 godz.
D. Mazur /2 godz.
J. Bembenek /2 godz. 0915 - 1230
1245 - 1415
1425 - 1730
14 Śr 04.03.2009 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1315
15 Czw 05.03.2009 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1100 - 1230
1245 - 1415
16 Wt 10.03.2009 Szkolenia komputerowe - grupa IA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa IB M. Błahut /4 godz.
D. Mazur /2 godz.
J. Bembenek /2 godz. 0915 - 1230
1245 - 1415
1425 - 1730
17 Śr 11.03.2009 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1315
18 Czw 12.03.2009 Język angielski
Doradztwo zawodowe D. Mazur /2 godz.
J. Lorenowicz /2 godz. 1100 - 1230
1245 - 1415
19 Wt 17.03.2009 Szkolenia komputerowe - grupa IA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa IB M. Błahut /4 godz.
D. Mazur /2 godz.
J. Bembenek /2 godz. 0915 - 1230
1245 - 1415
1425 - 1730
20 Śr 18.03.2009 Poradnictwo psychologiczne K. Stasiuk /4 godz. 1000 - 1315
21 Czw 19.03.2009 Język angielski D. Mazur /3 godz. 1100 - 1330
22 Wt 24.03.2009 Szkolenia komputerowe - grupa IA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa IB M. Błahut /4 godz.
D. Mazur /2 godz.
J. Bembenek /2 godz. 0915 - 1230
1245 - 1415
1425 - 1730
23 Śr 25.03.2009 Doradztwo zawodowe A. Koczpska /4 godz. 1000 - 1315
24 Czw 26.03.2009 Język angielski D. Mazur /3 godz. 1100 - 1330
25 Wt 31.03.2009 Szkolenia komputerowe - grupa IA
Język angielski
Szkolenia komputerowe - grupa IB M. Błahut /2 godz.
D. Mazur /2 godz.
J. Bembenek /2 godz. 1100 - 1230
1245 - 1415
1425 - 1730
26 Śr 01.04.2009 Doradztwo zawodowe J. Lorenowicz /4 godz. 1000 - 1315
27 Czw 02.04.2009 Język angielski D. Mazur /3 godz. 1100 - 1330
28 Wt 07.04.2009 Szkolenia komputerowe - grupa IB J. Bembenek /4 godz. 0800 - 1115
29 Czw 16.04.2009 Język angielski D. Mazur /3 godz. 1100 - 1330
30 Wt 21.04.2009 Szkolenia komputerowe - grupa IB J. Bembenek /4 godz. 0800 - 1115
31 Śr 22.04.2009 Doradztwo zawodowe J. Lorenowicz /4 godz. 1000 - 1315
32 Czw 23.04.2009 Język angielski D. Mazur /3 godz. 1100 - 1330
33 Wt 28.04.2009 Szkolenia komputerowe - grupa IB J. Bembenek /4 godz. 0800 - 1115
34 Śr 29.04.2009 Doradztwo zawodowe J. Lorenowicz /4 godz. 1000 - 1315
35 Czw 30.04.2009 Język angielski D. Mazur /3 godz. 1100 - 1330
36 Wt 05.05.2009 Przedsiębiorczość E. Binduga /5 godz. 1000 - 1405
37 Śr 06.05.2009 Doradztwo zawodowe J. Lorenowicz /4 godz. 1000 - 1315
38 Czw 07.05.2009 Język angielski D. Mazur /3 godz. 1100 - 1330
39 Wt 12.05.2009 Przedsiębiorczość E. Binduga /5 godz. 1000 - 1405
40 Wt 19.05.2009 Przedsiębiorczość E. Binduga /5 godz. 1000 - 1405
41 Śr 20.05.2009 Doradztwo zawodowe J. Lorenowicz /4 godz. 1000 - 1315
42 Czw 21.05.2009 Język angielski D. Mazur /3 godz. 1100 - 1330
43 Wt 26.05.2009 Przedsiębiorczość E. Binduga /5 godz. 1000 - 1405
44 Śr 27.05.2009 Doradztwo zawodowe J. Lorenowicz /4 godz. 1000 - 1315
45 Czw 28.05.2009 Język angielski D. Mazur /4 godz. 1100 - 1445
46 Wt 02.06.2009 Przedsiębiorczość E. Binduga /5 godz. 1000 - 1405
47 Śr 03.06.2009 Doradztwo zawodowe J. Lorenowicz /4 godz. 1000 - 1315
48 Czw 04.06.2009 Język angielski D. Mazur /4 godz. 1100 - 1445
49 Wt 09.06.2009 Przedsiębiorczość E. Binduga /5 godz. 1000 - 1405
50 Śr 10.06.2009 Doradztwo zawodowe J. Lorenowicz /4 godz. 1000 - 1315

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego