Rozwój sprawności językowej_ - Witamy w portalu Stowarzyszenia Wspierania Niesłyszących - SWN

Przejdź do treści

Menu główne:

Wyrównywanie szans edukacyjnych osób niesłyszących > Indywidualne zajęcia wyrównawcze gimnazjum






Harmonogram zajęć
Harmonogram zajęć pozalekcyjnych „Rozwój sprawności językowej” dla uczniów Gimnazjum w SOSW Nr 2 w Przemyślu na I półrocze 2008/2009

Projekt współfinansowany ze środków EFS: „Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów niesłyszących”

Termin realizacji: 01-09-2008 r. do 31-05-2010 r.
Miejsce zajęć: Przemyśl ul. Czarnieckiego 27, ul.Barska 15

Pomoc w postaci zajęć bezpośrednio skierowana do niepełnosprawnych dzieci umożliwia rozwój mowy i słuchu, co zwiększa umiejętności komunikacyjne i stwarza dzieciom większe szanse edukacyjne i integracyjne. Udzielanie bezpośrednich specjalistycznych porad dla rodziców pomaga im rozwiązywać codzienne problemy edukacyjne i wychowawcze ich dzieci. Poniższe zdjęcia przedstawiają takie własnie ćwiczenia. 
ROK SZKOLNY 2009/2010

Lp. Dt Data Nazwisko i imię ucznia Prowadzący/L.godz. Czas Miejsce zajęć
1 Wt 01.09.2009 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
2 Wt 01.09.2009 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
3 Wt 01.09.2009 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
4 Wt 01.09.2009 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1500 - 1545 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
5 Wt 01.09.2009 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
6 Śr 02.09.2009 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
7 Śr 02.09.2009 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
8 Śr 02.09.2009 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
9 Czw 03.09.2009 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1500 - 1545 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
10 Czw 03.09.2009 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
11 Pon 07.09.2009 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
12 Śr 09.09.2009 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
13 Śr 09.09.2009 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
14 Śr 09.09.2009 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
15 Czw 10.09.2009 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1500 - 1545 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
16 Pon 14.09.2009 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
17 Śr 16.09.2009 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
18 Śr 16.09.2009 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
19 Śr 16.09.2009 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
20 Czw 17.09.2009 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1500 - 1545 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
21 Pon 21.09.2009 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
22 Śr 23.09.2009 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
23 Śr 23.09.2009 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
24 Śr 23.09.2009 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
25 Czw 24.09.2009 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1500 - 1545 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
26 Pon 28.09.2009 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
27 Śr 30.09.2009 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
28 Śr 30.09.2009 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
29 Śr 30.09.2009 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
30 Czw 01.10.2009 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1500 - 1545 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
31 Pon 05.10.2009 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
32 Śr 07.10.2009 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
33 Śr 07.10.2009 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
34 Śr 07.10.2009 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
35 Czw 08.10.2009 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1500 - 1545 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
36 Pon 12.10.2009 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
37 Śr 14.10.2009 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
38 Śr 14.10.2009 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
39 Śr 14.10.2009 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
40 Czw 15.10.2009 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1500 - 1545 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
41 Pon 19.10.2009 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
42 Śr 21.10.2009 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
43 Śr 21.10.2009 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
44 Śr 21.10.2009 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
45 Czw 22.10.2009 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1500 - 1545 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
46 Pon 26.10.2009 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
47 Śr 28.10.2009 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
48 Śr 28.10.2009 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
49 Śr 28.10.2009 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
50 Czw 29.10.2009 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1500 - 1545 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
51 Pon 02.11.2009 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
52 Śr 04.11.2009 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
53 Śr 04.11.2009 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
54 Śr 04.11.2009 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
55 Czw 05.11.2009 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1500 - 1545 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
56 Pon 09.11.2009 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
57 Śr 10.11.2009 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
58 Śr 10.11.2009 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
59 Śr 10.11.2009 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
60 Czw 12.11.2009 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1500 - 1545 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
61 Pon 16.11.2009 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
62 Śr 18.11.2009 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
63 Śr 18.11.2009 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
64 Śr 18.11.2009 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
65 Czw 19.11.2009 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1500 - 1545 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
66 Pon 23.11.2009 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
67 Śr 25.11.2009 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
68 Śr 25.11.2009 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
69 Śr 25.11.2009 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
70 Czw 26.11.2009 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1500 - 1545 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
71 Pon 30.11.2009 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
72 Śr 02.12.2009 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
73 Śr 02.12.2009 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
74 Śr 02.12.2009 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
75 Czw 03.12.2009 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1500 - 1545 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
76 Pon 07.12.2009 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
77 Śr 09.12.2009 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
78 Śr 09.12.2009 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
79 Śr 09.12.2009 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
80 Czw 10.12.2009 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1500 - 1545 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
81 Pon 14.12.2009 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
82 Wt 15.12.2009 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
83 Wt 15.12.2009 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
84 Wt 15.12.2009 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
85 Wt 15.12.2009 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
86 Czw 17.12.2009 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1500 - 1545 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
87 Pon 21.12.2009 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
88 Pon 21.12.2009 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
89 Pon 21.12.2009 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
90 Pon 21.12.2009 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1500 - 1545 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
91 Pon 21.12.2009 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
92 Wt 22.12.2009 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
93 Wt 22.12.2009 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
94 Wt 22.12.2009 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
95 Wt 22.12.2009 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1500 - 1545 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
96 Pon 04.01.2010 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
97 Wt 05.01.2010 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
98 Śr 06.01.2010 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
99 Śr 06.01.2010 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
100 Czw 07.01.2010 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
101 Pon 11.01.2010 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
102 Wt 12.01.2010 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
103 Śr 13.01.2010 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
104 Śr 13.01.2010 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
105 Czw 14.01.2010 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
106 Pon 18.01.2010 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
107 Wt 19.01.2010 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
108 Śr 20.01.2010 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
109 Śr 20.01.2010 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
110 Czw 21.01.2010 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
111 Pon 25.01.2010 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
112 Wt 26.01.2010 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
113 Śr 27.01.2010 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
114 Śr 27.01.2010 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
115 Czw 28.01.2010 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
116 Pon 01.02.2010 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
117 Wt 02.02.2010 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
118 Śr 03.02.2010 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
119 Śr 03.02.2010 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
120 Czw 04.02.2010 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
121 Pon 08.02.2010 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
122 Wt 09.02.2010 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
123 Śr 10.02.2010 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
124 Śr 10.02.2010 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
125 Czw 11.02.2010 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
126 Pon 01.03.2010 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
127 Wt 02.03.2010 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
128 Śr 03.03.2010 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
129 Śr 03.03.2010 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
130 Czw 04.03.2010 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
131 Pon 08.03.2010 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
132 Wt 09.03.2010 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
133 Śr 10.03.2010 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
134 Śr 10.03.2010 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
135 Czw 11.03.2010 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
136 Pon 15.03.2010 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
137 Wt 16.03.2010 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
138 Śr 17.03.2010 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
139 Śr 17.03.2010 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
140 Czw 18.03.2010 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
141 Pt 19.03.2010 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
142 Pt 19.03.2010 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
143 Pt 19.03.2010 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
144 Pt 19.03.2010 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
145 Pon 22.03.2010 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
146 Wt 23.03.2010 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
147 Śr 24.03.2010 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
148 Śr 24.03.2010 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
149 Czw 25.03.2010 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
150 Pt 26.03.2010 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
151 Pt 26.04.2010 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
152 Pt 26.04.2010 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
153 Pt 26.04.2010 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
154 Pon 29.03.2010 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
155 Wt 30.03.2010 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
156 Śr 31.03.2010 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
157 Śr 31.03.2010 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
158 Czw 01.04.2010 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
159 Czw 08.04.2010 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
160 Czw 15.04.2010 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
161 Pon 19.04.2010 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
162 Wt 20.04.2010 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
163 Śr 21.04.2010 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
164 Śr 21.04.2010 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
165 Czw 22.04.2010 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
166 Pon 26.04.2010 SIWIK Ewelina L. Sielska / 1godz. 0800 - 0845 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
167 Wt 27.04.2010 GORZELNIK Karolina B. Żaczek / 1godz. 1415 - 1500 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
168 Śr 28.04.2010 BABINA Przemysław B. Berestecka / 1godz. 1550 - 1635 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
169 Śr 28.04.2010 ŁYCZKO Mateusz D. Kosiba / 1godz. 1410 - 1455 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
170 Czw 29.04.2010 LUDWIKOWSKA Karolina A. Kopacz / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
ROK SZKOLNY 2008/2009

I półrocze 2008/2009
Lp. Dt Data Nazwisko i imię ucznia Prowadzący/L.godz. Czas Miejsce zajęć
1 Wt 02.09.2008 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
2 Śr 03.09.2008 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
3 Czw 04.09.2008 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
4 Czw 04.09.2008 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
5 Czw 04.09.2008 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
6 Wt 09.09.2008 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
7 Śr 10.09.2008 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
8 Czw 11.09.2008 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
9 Czw 11.09.2008 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
10 Czw 11.09.2008 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
11 Wt 16.09.2008 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
12 Śr 17.09.2008 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
13 Czw 18.09.2008 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
14 Czw 18.09.2008 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
15 Czw 18.09.2008 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
16 Wt 23.09.2008 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
17 Śr 24.09.2008 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
18 Czw 25.09.2008 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
19 Czw 25.09.2008 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
20 Czw 25.09.2008 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
21 Wt 30.09.2008 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
22 Śr 01.10.2008 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
23 Czw 02.10.2008 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
24 Czw 02.10.2008 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
25 Czw 02.10.2008 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
26 Wt 07.10.2008 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
27 Śr 08.10.2008 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
28 Czw 09.10.2008 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
29 Czw 09.10.2008 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
30 Czw 09.10.2008 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
31 Wt 14.10.2008 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
32 Śr 15.10.2008 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
33 Czw 16.10.2008 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
34 Czw 16.10.2008 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
35 Czw 16.10.2008 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
36 Wt 21.10.2008 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
37 Śr 22.10.2008 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
38 Czw 23.10.2008 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
39 Czw 23.10.2008 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
40 Czw 23.10.2008 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
41 Wt 28.10.2008 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
42 Śr 29.10.2008 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
43 Czw 30.10.2008 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
44 Czw 30.10.2008 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
45 Czw 30.10.2008 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
46 Wt 04.11.2008 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
47 Śr 05.11.2008 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
48 Czw 06.11.2008 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
49 Czw 06.11.2008 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
50 Czw 06.11.2008 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
51 Pon 10.11.2008 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
52 Śr 12.11.2008 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
53 Czw 13.11.2008 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
54 Czw 13.11.2008 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
55 Czw 13.11.2008 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
56 Wt 18.11.2008 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
57 Śr 19.11.2008 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
58 Czw 20.11.2008 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
59 Czw 20.11.2008 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
60 Czw 20.11.2008 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
61 Wt 25.11.2008 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
62 Śr 26.11.2008 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
63 Czw 27.11.2008 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
64 Czw 27.11.2008 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
65 Czw 27.11.2008 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
66 Wt 02.12.2008 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
67 Śr 03.12.2008 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
68 Czw 04.12.2008 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
69 Czw 04.12.2008 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
70 Czw 04.12.2008 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
71 Wt 09.12.2008 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
72 Śr 10.12.2008 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
73 Czw 11.12.2008 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
74 Czw 11.12.2008 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
75 Czw 11.12.2008 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
76 Wt 16.12.2008 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
77 Śr 17.12.2008 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
78 Czw 18.12.2008 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
79 Czw 18.12.2008 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
80 Czw 18.12.2008 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
81 Wt 06.01.2009 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
82 Śr 07.01.2009 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
83 Czw 08.01.2009 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
84 Czw 08.01.2009 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
85 Czw 08.01.2009 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
86 Wt 13.01.2009 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
87 Śr 14.01.2009 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
88 Czw 15.01.2009 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
89 Czw 15.01.2009 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
90 Czw 15.01.2009 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
91 Wt 20.01.2009 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
92 Śr 21.01.2009 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
93 Czw 22.01.2009 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
94 Czw 22.01.2009 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
95 Czw 22.01.2009 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
96 Wt 27.01.2009 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
97 Śr 28.01.2009 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
98 Czw 29.01.2009 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
99 Czw 29.01.2009 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
100 Czw 29.01.2009 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27

ROK SZKOLNY 2008/2009

II półrocze 2008/2009
Lp. Dt Data Nazwisko i imię ucznia Prowadzący/L.godz. Czas Miejsce zajęć
101 Wt 17.02.2009 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
102 Śr 18.02.2009 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
103 Czw 19.02.2009 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
104 Czw 19.02.2009 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
105 Czw 19.02.2009 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
106 Wt 24.02.2009 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
107 Śr 25.02.2009 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
108 Czw 26.02.2009 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
109 Czw 26.02.2009 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
110 Czw 26.02.2009 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
111 Wt 03.03.2009 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
112 Śr 04.03.2009 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
113 Czw 05.03.2009 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
114 Czw 05.03.2009 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
115 Czw 05.03.2009 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
116 Wt 10.03.2009 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
117 Śr 11.03.2009 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
118 Czw 12.03.2009 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
119 Czw 12.03.2009 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
120 Czw 12.03.2009 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
121 Wt 17.03.2009 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
122 Śr 18.03.2009 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
123 Czw 19.03.2009 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
124 Czw 19.03.2009 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
125 Czw 19.03.2009 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
126 Śr 25.03.2009 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
127 Czw 26.03.2009 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
128 Czw 26.03.2009 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
129 Czw 26.03.2009 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
130 Pt 27.03.2009 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1330 - 1415 SWN-ul.Barska 15
131 Śr 01.04.2009 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
132 Czw 02.04.2009 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
133 Czw 02.04.2009 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
134 Czw 02.04.2009 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
135 Pt 03.04.2009 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1330 - 1415 SWN-ul.Barska 15
136 Śr 22.04.2009 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
137 Czw 23.04.2009 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
138 Czw 23.04.2009 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
139 Czw 23.04.2009 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
140 Pt 24.04.2009 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1330 - 1415 SWN-ul.Barska 15
141 Wt 28.04.2009 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1545 - 1630 SWN-ul.Barska 15
142 Śr 29.04.2009 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
143 Czw 30.04.2009 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
144 Czw 30.04.2009 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
145 Czw 30.04.2009 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
146 Śr 06.05.2009 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
147 Czw 07.05.2009 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
148 Czw 07.05.2009 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
149 Czw 07.05.2009 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
150 Pt 08.05.2009 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1330 - 1415 SWN-ul.Barska 15
151 Śr 13.05.2009 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
152 Czw 14.05.2009 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
153 Czw 14.05.2009 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
154 Czw 14.05.2009 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
155 Pt 15.05.2009 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1330 - 1415 SWN-ul.Barska 15
156 Śr 20.05.2009 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
157 Czw 21.05.2009 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
158 Czw 21.05.2009 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
159 Czw 21.05.2009 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
160 Pt 22.05.2009 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1330 - 1415 SWN-ul.Barska 15
161 Śr 27.05.2009 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
162 Czw 28.05.2009 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
163 Czw 28.05.2009 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
164 Czw 28.05.2009 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
165 Pt 29.05.2009 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1330 - 1415 SWN-ul.Barska 15
166 Śr 03.06.2009 GŁUSZYK Marcin D. Kosiba / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
167 Czw 04.06.2009 KAPANOWSKA Eliza L. Sielska / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
168 Czw 04.06.2009 KAPANOWSKA Mariola B. Żaczek / 1godz. 1515 - 1600 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
169 Czw 04.06.2009 GOTFRYD Sebastian A. Sawa / 1godz. 1530 - 1615 SOSW Nr2-ul.Czarnieckiego 27
170 Pt 05.06.2009 LENIK Małgorzata B. Berestecka / 1godz. 1330 - 1415 SWN-ul.Barska 15
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego